Arena Lite, 2-Х Комнатная Квартира

  • 53 m²

Stadion Każymukana Mungajtpasuly w Astanie znajduje się w odległości 7 km, a goście mogą również odwiedzić Pałac Pokoju i Pojednania w odległości prawie 15 min jazdy autem od apartamentu Arena Lite, 2-Х Комнатная Квартира Astana o powierzchni 53 m².

Obiekt noclegowy posiada 2 sypialnie dla 4 gości. 1 łazienka to gwarancja dodatkowego komfortu.

Apartament Arena Lite, 2-Х Комнатная Квартира oferuje pełnowymiarową kuchnię.

Apartament oferuje pierwszorzędną lokalizację 10 km od stacji kolejowej Astana. Śpiewająca fontanna znajduje się około 10 min autem od apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Arena Lite, 2-Х Комнатная Квартира Astana
New Apartment Near Barys Arena Self Check-In 24-7
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

New Apartment Near Barys Arena Self Check-In 24-7

10
Wyjątkowy 2 opinie
278 m od nieruchomości
Arena City
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Arena City

320 m od nieruchomości
1Br Halal Apartments Центр Central Barys & Astana Arena Mega Free Wifi Левый Берег
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

1Br Halal Apartments Центр Central Barys & Astana Arena Mega Free Wifi Левый Берег

360 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 13:00 do 15:00
    Wyjazd: od 08:00 do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy apartament Arena Lite, 2-Х Комнатная Квартира akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Arena Lite, 2-Х Комнатная Квартира nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Arena Lite, 2-Х Комнатная Квартира Astana

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij